MMB02070D2001BB100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMB02070D2001BB100
DigiKeys varenummer
749-MMB02070D2001BB100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMB02070D2001BB100
Beskrivelse
MMB 0207-25 0.1% B1 2K0
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)