MMB02070D1782BB200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
17.8 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Resistors: Vishay MELF Resistors Take on Thin &Thick Film Technologies in Head to Head Competition
MMB02070D1782BB200
DigiKeys varenummer
MMB02070D1782BB200-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMB02070D1782BB200
Beskrivelse
RES 17.8KOHM 0.1% 2/5W MELF 0207
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MMB02070D1782BB200 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
MELF, 0207
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)