MMB02070D1004BB200
DigiKeys varenummer
749-MMB02070D1004BB200TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-MMB02070D1004BB200CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-MMB02070D1004BB200DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MMB02070D1004BB200
Beskrivelse
RES 1M OHM 0.1% 2/5W MELF 0207
Detaljeret beskrivelse
1 MOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MMB02070D1004BB200 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)