MMB02070C7509FB700 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
75 Ohms ±1% 0,4W, 2/5W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMB02070C7509FB700
DigiKeys varenummer
749-MMB02070C7509FB700TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMB02070C7509FB700
Beskrivelse
MMB 0207-50 1% B7 75R
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)