MMB02070C4021FB200
DigiKeys varenummer
749-MMB02070C4021FB200TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-MMB02070C4021FB200CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-MMB02070C4021FB200DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MMB02070C4021FB200
Beskrivelse
MMB 0207-50 1% B2 4K02
Detaljeret beskrivelse
4.02 kOhms ±1% 0,4W, 2/5W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)