MMB02070C4020FB200
DigiKeys varenummer
749-MMB02070C4020FB200TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-MMB02070C4020FB200CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-MMB02070C4020FB200DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MMB02070C4020FB200
Beskrivelse
RES SMD 402 OHM 1% 1W 0207
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
402 Ohms ±1% 1W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MMB02070C4020FB200 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
MELF, 0207
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)