MMB02070C3320FB200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
332 Ohms ±1% 1W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MELF Assembly Video
Resistors: Vishay MELF Resistors Take on Thin &Thick Film Technologies in Head to Head Competition
MMB02070C3320FB200
DigiKeys varenummer
MMB02070C3320FB200-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMB02070C3320FB200
Beskrivelse
RES SMD 332 OHM 1% 1W 0207
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MMB02070C3320FB200 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)