MMB02070C2702FB200
DigiKeys varenummer
749-1382-2-ND - Tape & Reel (TR)
749-1382-1-ND - Afskåret tape (CT)
749-1382-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MMB02070C2702FB200
Beskrivelse
RES SMD 27K OHM 1% 1W 0207
Detaljeret beskrivelse
27 kOhms ±1% 1W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MMB02070C2702FB200 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)