MMB02070C2611FB700 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
2.61 kOhms ±1% 0,4W, 2/5W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMB02070C2611FB700
DigiKeys varenummer
749-MMB02070C2611FB700TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMB02070C2611FB700
Beskrivelse
MMB 0207-50 1% B7 2K61
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
MELF, 0207
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)