MMA0204WE2212BB100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
22.1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Militær Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMA0204WE2212BB100
DigiKeys varenummer
749-MMA0204WE2212BB100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMA0204WE2212BB100
Beskrivelse
MMA 0204-15 0.1% VG03 B1 22K1
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)