MMA0204WE1432BB100
DigiKeys varenummer
749-MMA0204WE1432BB100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMA0204WE1432BB100
Beskrivelse
MMA 0204-15 0.1% VG03 B1 14K3
Detaljeret beskrivelse
14.3 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Militær Tyndfilm
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)