MMA0204WC8253FB300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
825 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Militær Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMA0204WC8253FB300
DigiKeys varenummer
749-MMA0204WC8253FB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMA0204WC8253FB300
Beskrivelse
MMA 0204-50 1% VG03 BL 825K
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)