MMA0204WC2673FB300
DigiKeys varenummer
749-MMA0204WC2673FB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMA0204WC2673FB300
Beskrivelse
MMA 0204-50 1% VG03 BL 267K
Detaljeret beskrivelse
267 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Militær Tyndfilm
Funktioner
Militær
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)