MMA0204MC2204FB300
DigiKeys varenummer
749-MMA0204MC2204FB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-MMA0204MC2204FB300CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-MMA0204MC2204FB300DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MMA0204MC2204FB300
Beskrivelse
RES SMD 2.2M OHM 1% 0.4W MELF
Detaljeret beskrivelse
2.2 MOhms ±1% 0,4W, 2/5W Chipmodstand MELF, 0204 Højspænding Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MMA0204MC2204FB300 Modeller
Funktioner
Højspænding
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)