MMA0204AC2210FB100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
221 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMA0204AC2210FB100
DigiKeys varenummer
749-MMA0204AC2210FB100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMA0204AC2210FB100
Beskrivelse
MMA 0204-50 1% HF B1 221R
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Anti-svovl
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)