MMA0204AC1210FB300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
121 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMA0204AC1210FB300
DigiKeys varenummer
749-MMA0204AC1210FB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMA0204AC1210FB300
Beskrivelse
MMA 0204-50 1% HF BL 121R
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Anti-svovl
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
MELF, 0204
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)