MMA02040E4709BB100
DigiKeys varenummer
749-MMA02040E4709BB100TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-MMA02040E4709BB100CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-MMA02040E4709BB100DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MMA02040E4709BB100
Beskrivelse
MMA 0204-15 0.1% B1 47R
Detaljeret beskrivelse
47 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MMA02040E4709BB100 Modeller
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)