MMA02040E4702BB100
DigiKeys varenummer
749-2033-2-ND - Tape & Reel (TR)
749-2033-1-ND - Afskåret tape (CT)
749-2033-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MMA02040E4702BB100
Beskrivelse
RES 47K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MMA02040E4702BB100 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
MELF, 0204
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)