MMA02040E4700BB300
DigiKeys varenummer
749-2032-2-ND - Tape & Reel (TR)
749-2032-1-ND - Afskåret tape (CT)
749-2032-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MMA02040E4700BB300
Beskrivelse
RES 470 OHM 0.1% 1/4W MELF 0204
Detaljeret beskrivelse
470 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MMA02040E4700BB300 Modeller
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)