MMA02040D3092BB300 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 749-MMA02040D3092BB300TR-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | MMA02040D3092BB300 |
Beskrivelse | MMA 0204-25 0.1% BL 30K9 |
Producentens standard leveringstid | 11 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 30.9 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Sammensætning |
Mfr | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 |
Serie | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus MELF, 0204 |
Modstand | Leverandørs enhedspakning |
Tolerance | Størrelse/dimension 0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm) |