MMA02040D1961FB000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
1.96 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMA02040D1961FB000
DigiKeys varenummer
749-MMA02040D1961FB000TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMA02040D1961FB000
Beskrivelse
MMA 0204-25 1% B0 1K96
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
MELF, 0204
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Tolerance
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)