MMA02040D1523BB300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
152 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMA02040D1523BB300
DigiKeys varenummer
749-MMA02040D1523BB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMA02040D1523BB300
Beskrivelse
MMA 0204-25 0.1% BL 152K
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)