MMA02040D1001FA300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1 kOhms ±1% 0,4W, 2/5W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MELF Assembly Video
Resistors: Vishay MELF Resistors Take on Thin &Thick Film Technologies in Head to Head Competition
MMA02040D1001FA300
DigiKeys varenummer
MMA02040D1001FA300-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMA02040D1001FA300
Beskrivelse
RES 1K OHM 1% 2/5W MELF 0204
Producentens standard leveringstid
76 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
MMA02040D1001FA300 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)