MMA02040C9532FB000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
95.3 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MMA02040C9532FB000
DigiKeys varenummer
749-MMA02040C9532FB000TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MMA02040C9532FB000
Beskrivelse
MMA 0204-50 1% B0 95K3
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)