MMA02040C2740FB000 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | MMA02040C2740FB000 |
Beskrivelse | RES 274 OHM 1% 2/5W MELF 0204 |
Producentens standard leveringstid | 11 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 274 Ohms ±1% 0,4W, 2/5W Chipmodstand MELF, 0204 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | MMA02040C2740FB000 Modeller |
Kategori | Sammensætning |
Mfr | Funktioner Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 |
Serie | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus MELF, 0204 |
Modstand | Leverandørs enhedspakning |
Tolerance | Størrelse/dimension 0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm) |