MCW0406MD7159BP100
DigiKeys varenummer
MCW0406MD7159BP100-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCW0406MD7159BP100
Beskrivelse
RES SMD 71.5 OHM 1/4W 0604 WIDE
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
71.5 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand Bred 0604 (1610 metrisk), 0406 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MCW0406MD7159BP100 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Bred 0604 (1610 metrisk), 0406
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,063" B (1,00mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)