MCU0805HC5119FP100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
Vishay Dale Thin Film
Vishay Dale Thin Film
Susumu
Susumu
51.1 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCU0805HC5119FP100
DigiKeys varenummer
MCU0805HC5119FP100-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCU0805HC5119FP100
Beskrivelse
RES 51.1 OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCU0805HC5119FP100 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)