MCU08050D5369BP100 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | MCU08050D5369BP100-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | MCU08050D5369BP100 |
Beskrivelse | RES 53.6 OHM 0.1% 1/8W 0805 |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 53.6 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | MCU08050D5369BP100 Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,022" (0,55mm) |