MCU08050D3481BP100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 29.319
Datablad
Direkte
Susumu
YAGEO
Opgradering
Susumu
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
3.48 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCU08050D3481BP100
DigiKeys varenummer
MCU08050D3481BP100-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCU08050D3481BP100
Beskrivelse
RES 3.48K OHM 0.1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCU08050D3481BP100 Modeller
Funktioner
Anti-svovl
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)