MCU08050D3301BP500
DigiKeys varenummer
749-MCU08050D3301BP500TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-MCU08050D3301BP500CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-MCU08050D3301BP500DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MCU08050D3301BP500
Beskrivelse
RES 3.3K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
3.3 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
MCU08050D3301BP500 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)