MCU08050D2001BP500 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Vishay
På lager: 135
YAGEO
På lager: 527
Panasonic Industry
På lager: 633
Vishay Dale Thin Film
Vishay Dale Thin Film
På lager: 881
På lager: 870
2 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm