MCU08050D1650BP100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 8.170
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
Similar
Vishay Dale
165 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCU08050D1650BP100
DigiKeys varenummer
MCU08050D1650BP100-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCU08050D1650BP100
Beskrivelse
RES 165 OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCU08050D1650BP100 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)