MCU08050D1212BP500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
Susumu
YAGEO
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Susumu
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
Vishay Dale
12.1 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCU08050D1212BP500
DigiKeys varenummer
231225671213-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCU08050D1212BP500
Beskrivelse
RES 12.1K OHM 0.1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCU08050D1212BP500 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)