MCU08050C2612FP500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
26.1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCU08050C2612FP500
DigiKeys varenummer
MCU08050C2612FP500-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCU08050C2612FP500
Beskrivelse
RES 26.1K OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCU08050C2612FP500 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)