MCT06030E5101BP100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 8.587
Datablad
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 3.515
Datablad
Opgradering
Susumu
Susumu
YAGEO
5.1 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCT06030E5101BP100
DigiKeys varenummer
MCT06030E5101BP100-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCT06030E5101BP100
Beskrivelse
RES 5.1K OHM 0.1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCT06030E5101BP100 Modeller
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)