MCT06030D1821BP100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 4.029
Datablad
Direkte
YAGEO
Opgradering
Susumu
Opgradering
1.82 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCT06030D1821BP100
DigiKeys varenummer
MCT06030D1821BP100-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCT06030D1821BP100
Beskrivelse
RES 1.82K OHM 0.1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCT06030D1821BP100 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)