MCT06030D1000BP500 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | MCT06030D1000BP500 |
Beskrivelse | RES 100 OHM 0.1% 1/10W 0603 |
Producentens standard leveringstid | 15 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 100 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | MCT06030D1000BP500 Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,022" (0,55mm) |