MCT06030C4759FP500
DigiKeys varenummer
749-MCT06030C4759FP500TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-MCT06030C4759FP500CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-MCT06030C4759FP500DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MCT06030C4759FP500
Beskrivelse
RES 47.5 OHM 1% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47.5 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MCT06030C4759FP500 Modeller
Funktioner
Anti-svovl
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)