MCS04020D1211BE100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 1.192
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 7.390
Datablad
YAGEO
Opgradering
Susumu
Opgradering
1.21 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCS04020D1211BE100
DigiKeys varenummer
MCS04020D1211BE100-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCS04020D1211BE100
Beskrivelse
RES 1.21K OHM 0.1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCS04020D1211BE100 Modeller
Funktioner
Anti-svovl
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,015" (0,37mm)