MCA12060D6191BP100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Panasonic Industry
På lager: 755
TE Connectivity Passive Product
Similar
Vishay Dale
6.19 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCA12060D6191BP100
DigiKeys varenummer
MCA12060D6191BP100-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCA12060D6191BP100
Beskrivelse
RES 6.19K OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCA12060D6191BP100 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)