MCA12060D3320BP500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 8.469
Datablad
Direkte
Susumu
YAGEO
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Susumu
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
På lager: 130
Vishay Dale
332 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MCA12060D3320BP500
DigiKeys varenummer
231239673321-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MCA12060D3320BP500
Beskrivelse
RES 332 OHM 0.1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MCA12060D3320BP500 Modeller
Funktioner
Anti-svovl
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)