MCA12060D1182BP500 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 231239671183-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | MCA12060D1182BP500 |
Beskrivelse | RES 11.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 11.8 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | MCA12060D1182BP500 Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |