MCA12060D1001BP100
DigiKeys varenummer
749-MCA12060D1001BP100TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-MCA12060D1001BP100CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-MCA12060D1001BP100DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MCA12060D1001BP100
Beskrivelse
RES 1K OHM 0.1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MCA12060D1001BP100 Modeller
Funktioner
Anti-svovl
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)