HVR3700001504JA100
DigiKeys varenummer
749-2081-1-ND - Afskåret tape (CT)
749-2081-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
HVR3700001504JA100
Beskrivelse
RES 1.5 MOHM 5% 1/2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 MOhms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Højspænding, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HVR3700001504JA100 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Højspænding, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,157" diam. x 0,394" L (4,00mm x 10,00mm)