CMB02070X3303FB200
DigiKeys varenummer
749-CMB02070X3303FB200TR-ND - Tape & Reel (TR)
749-CMB02070X3303FB200CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-CMB02070X3303FB200DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CMB02070X3303FB200
Beskrivelse
CMB 0207 1% B2 330K
Detaljeret beskrivelse
330 kOhms ±1% 1W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Kulfilm
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)