CMB02070X1500FB200
DigiKeys varenummer
749-CMB02070X1500FB200TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMB02070X1500FB200
Beskrivelse
CMB 0207 1% B2 150R
Detaljeret beskrivelse
150 Ohms ±1% 1W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Kulfilm
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)