CMB02070X1200FB700 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay
På lager: 0
Datablad
120 Ohms ±1% 1W Chipmodstand MELF, 0207 Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Kulfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMB02070X1200FB700
DigiKeys varenummer
749-CMB02070X1200FB700TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMB02070X1200FB700
Beskrivelse
CMB 0207 1% B7 120R
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
MELF, 0207
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,087" diam. x 0,228" L (2,20mm x 5,80mm)