AC05AT0002709JAC00
DigiKeys varenummer
749-1848-1-ND - Afskåret tape (CT)
749-1848-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
AC05AT0002709JAC00
Beskrivelse
RES 27 OHM 5% 5W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
27 Ohms ±5% 5W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
AC05AT0002709JAC00 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,295" diam. x 0,709" L (7,50mm x 18,00mm)