AC05AT0001000JAC00
DigiKeys varenummer
749-1821-1-ND - Afskåret tape (CT)
749-1821-3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
AC05AT0001000JAC00
Beskrivelse
RES 100 OHM 5% 5W AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±5% 5W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AC05AT0001000JAC00 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
-10/ -80ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,295" diam. x 0,709" L (7,50mm x 18,00mm)