AC01000001200JA100
DigiKeys varenummer
749-AC01000001200JA100CT-ND - Afskåret tape (CT)
749-AC01000001200JA100TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
AC01000001200JA100
Beskrivelse
RES 120 OHM 1W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
120 Ohms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
100/ +180ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-40°C – 275°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,169" diam. x 0,433" L (4,30mm x 11,00mm)